Al. Józefa Piłsudskiego 20A/1, 15-446 Białystok
kom.: 506 816 861, 660 669 598
 

Kancelaria Radców Prawnych A.Brzozowska - Zawadzka E. Łuczaj - Danis to spółka cywilna tworzona przez radców prawnych posiadających doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych - spółek prawa handlowego, spółdzielni oraz banków jak również osób fizycznych.

Współpraca z tak zróżnicowanymi klientami przekłada się na kompleksowe postrzeganie ich problemów i umiejętność dopasowania możliwych rozwiązań do całokształtu ich sytuacji. Wspólnicy i współpracownicy Kancelarii przy wykonywaniu wszelkich czynności zawodowych dostosowują swe działanie do standardów etycznych i wymogów dbałości o dobro klienta wyznaczanych przepisami Kodeksu etyki radców prawnych oraz Ustawy o radcach prawnych. Powierzenie nam sprawy przez klienta poczytujemy jako wyraz zaufania i dokładamy starań by go nie zawieść.Oferta dla przedsiębiorców
Zapewniamy kompleksową obsługę prawną w zakresie wynikającym z profilu działalności klienta. W ramach stałej obsługi prawnej świadczymy pomoc na wszystkich polach działania przedsiębiorstwa, wymagających wsparcia prawnego.

W ramach stałej obsługi jak i na zasadzie zleceń, oferujemy:

Oferta dla klientów indywidualnych
Każdą sprawę analizujemy z uwagą i przy uwzględnieniu jej indywidualnego charakteru. Rozumiemy, iż sprawy klientów indywidualnych dotyczą ich istotnych interesów i wywierają wpływ na ich codzienne życie.

Stąd też klientom indywidualnym proponujemy obsługę w zakresie: